• Zavolajte nám

    +421 33 5521 030
  • Napíšte nám

    reaktortest@reaktortest.sk

Ostatné služby

– Zabezpečovanie komplexných dodávok skúšobných a kontrolných NDT prístrojov a zariadení, manipulátorov, diagnostických systémov – Inšpekčná činnosť a služby expeditingu a OTK, najmä pri výstavbe energetických zariadení – Poradenská a konzultačná činnosť pre nedeštruktívne kontroly a skúšobníctvo – Predaj, po dohode aj prenájom meracích a skúšobných prístrojov, priemyselných zariadení a výrobkov – Montáž a servis priemyselných výrobkov

Reaktortest s.r.o. ponúka vo výhradnom zastúpení dodávky špičkových kontrolných a diagnostických zariadení, hlavne od svojich zahraničných partnerov, FRAMATOME  Pre tieto dodávky high-tech zariadení sú pripravené možnosti s dohodnutým systémom platieb.

Našim cieľom je poskytovať výkony tohto druhu aj pre konvenčné priemyselné oblasti všeobecne a ďalej ju úspešne rozširovať.

Spoločnosť poskytuje služby Slovenským elektrárňam pri kvalifikáciách skúšobných systémov v jadrových elektrárňach podľa metodológie ENIQ, vrátane zabezpečenia všetkých súvisiacich dodávok a výkonov. Spoločnosť je pripravená všetky skúsenosti s kvalifikáciami skúšobných NDT systémov z jadrovej oblasti ponúknuť aj pre konvenčný priemysel.

Prednosťou spoločnosti je vysoká operatívnosť pri realizácií všetkých služieb a dodávok.